Proszę o pomoc

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 12 kwie 2021, 22:31

W marcu wydałam Pani ,,x" decyzję przyznającą świadczenia z FA na rzecz dzieci. Dziś wpłynęły pieniądze od komornika, które pokryły cale zadłużenie z FA. Część kasy otrzymała wierzycielka w związku ze spłatą zadłużenia dłużnika w FA. Czy w takiej sytuacji mogła otrzymać kasę od komornika mimo, że cały czas ma przyznane świadczenia?
mooops
Referent
Posty: 236
Od: 09 maja 2019, 11:53
Zajmuję się: FA


Napisano: 13 kwie 2021, 9:45

tak jeżeli u Ciebie jest spłacone zadłużenie z tytułu wypłaconych Fa wraz z odsetkami to zgodnie z art. 28 ust. 1 i nie ma zadłużenia z zaliczki alimentacyjnej to komornik powinien wpłacić pozostałe należności dla wierzycielki.
Taka rada aby kontaktować się z komunikiem w celu ustalenia czy nadal egzekucja jest bezskuteczna.
Po prostu nie lubię być sztucznie miła ..
Ewela77
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 810
Od: 05 cze 2014, 12:25
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x