Osoba przebywająca w Zk - czy wliczamy ją do składu rodziny?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 16 kwie 2021, 14:54

Witam, Pani złożyła wniosek o pomoc finansową, jej mąż kilka dni wcześniej poszedł do ZK na około 3 m-ce. Czy męża wliczać do składu rodziny czy nie?
pracowniksocjalny100
Stażysta
Posty: 67
Od: 18 lut 2019, 14:09
Zajmuję się: ps


Napisano: 16 kwie 2021, 15:29

Nie wliczać. Zgodnie z art. 13 ust. 1 ustawy o pomocy społecznej - osobie odbywającej karę pozbawienia wolności nie przysługuje prawo do świadczeń z pomocy społecznej.
***NIE UDZIELAM PRYWATNYCH PORAD***
Masz zagwozdkę? Pisz na forum.
Ten z Łopieki
Awatar użytkownika
Starszy referent
Posty: 795
Od: 01 lut 2018, 11:37
Zajmuję się: warsztatem PS - głównie usuwaniem awarii życiowych, naprawami problemów bytowych i innymi robotami socjalnymi;)
Lokalizacja: Kraina Polan, Wygwizdowie Totalne, Gmina Wygnajewo;)


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x