25 lat i koniec funduszu

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 14 paź 2021, 11:48

Cześć, czy piszecie uzasadnienie kiedy wierzyciel kończy 25lat w trakcie okresu zasiłkowego? spełnia kryterium dochodowe. Proszę o przykład lub porady co napisać ;)
gopsinka
Praktykant
Posty: 10
Od: 18 sie 2020, 13:45
Zajmuję się: FA/500+/300+


Napisano: 14 paź 2021, 11:56

gopsinka pisze:
14 paź 2021, 11:48
Cześć, czy piszecie uzasadnienie kiedy wierzyciel kończy 25lat w trakcie okresu zasiłkowego? spełnia kryterium dochodowe. Proszę o przykład lub porady co napisać ;)
Ja piszę w orzeczeniu przyznać na okres od...do...
Odmówić w okresie od...do...
Powód odmowy: ukończenie 25. r.ż. osoby nielegitymującej się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

W uzasadnieniu coś w stylu, że z informacji zawartych we wniosku w punkcie dot. danych wnioskodawcy wynika, że w tym i w tym kończy Pan/Pani 25 r. życia. Zgodnie z art. 9 ust. 1 ustawy o pomocy (...) świadczenia przysługują .... Ponadto, jak wynika z perzeprowadzonej weryfikacji za pomocą syst. teleinf. nie legitymuje się Pan/Pani... Wobec powyższego...

Nie wiem czy to dobrze. Może ktoś coś więcej i lepiej podpowie.
Tak w ogóle to nie wiem czy pytasz o to, co mam na myśli :D
mooops
Referent
Posty: 266
Od: 09 maja 2019, 11:53
Zajmuję się: FA

Napisano: 14 paź 2021, 15:21

mooops pisze:
14 paź 2021, 11:56
gopsinka pisze:
14 paź 2021, 11:48
Cześć, czy piszecie uzasadnienie kiedy wierzyciel kończy 25lat w trakcie okresu zasiłkowego? spełnia kryterium dochodowe. Proszę o przykład lub porady co napisać ;)
Ja piszę w orzeczeniu przyznać na okres od...do...
Odmówić w okresie od...do...
Powód odmowy: ukończenie 25. r.ż. osoby nielegitymującej się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

W uzasadnieniu coś w stylu, że z informacji zawartych we wniosku w punkcie dot. danych wnioskodawcy wynika, że w tym i w tym kończy Pan/Pani 25 r. życia. Zgodnie z art. 9 ust. 1 ustawy o pomocy (...) świadczenia przysługują .... Ponadto, jak wynika z perzeprowadzonej weryfikacji za pomocą syst. teleinf. nie legitymuje się Pan/Pani... Wobec powyższego...

Nie wiem czy to dobrze. Może ktoś coś więcej i lepiej podpowie.
Tak w ogóle to nie wiem czy pytasz o to, co mam na myśli :D
Tak, o to mi chodziło :) Serdeczne dzięki :)
gopsinka
Praktykant
Posty: 10
Od: 18 sie 2020, 13:45
Zajmuję się: FA/500+/300+


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x