pomocy , opłaty

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 28 paź 2021, 8:14

czy jesli osoba miala czynsz caly pokryty z dm to jak teraz ma skladac ponownie to czynszu w ogole nie bierzemy do kosztow>??? bo ona nic nie placila za czynsZ???
smioeci ma tez oplacone do konca roku juz

jak to liczyc????
muusia
Referent
Posty: 486
Od: 14 wrz 2017, 9:44
Zajmuję się: dodatki mieszkaniowe


Napisano: 29 paź 2021, 9:05

nikt nie odp?:(
muusia
Referent
Posty: 486
Od: 14 wrz 2017, 9:44
Zajmuję się: dodatki mieszkaniowe

Napisano: 29 paź 2021, 9:14

bo jesli sie nie bedzie liczyc to kobieta nie bedzie miala zadnych oplat
i czy wtedy nalezy sie dodatek czy nei??
muusia
Referent
Posty: 486
Od: 14 wrz 2017, 9:44
Zajmuję się: dodatki mieszkaniowe

Napisano: 29 paź 2021, 9:23

jak wprowadzam w pomost to przyznaje na sam ryczałt
muusia
Referent
Posty: 486
Od: 14 wrz 2017, 9:44
Zajmuję się: dodatki mieszkaniowe

Napisano: 29 paź 2021, 9:43

Ale wydatki były a to że DM pokrył całość nie ma znaczenia bo byśmy za każdym razem obniżali wydatki o poprzedni DM a to tak nie działa. Więc wydatki bierzesz pod uwagę takie jakie ma wpisane.
art. 5 ust. 4a: ,,Wydatki naliczone i ponoszone przez okres dłuższy niż jeden miesiąc przelicza się na okresy miesięczne." Ja to rozumiem w ten sposób jeżeli ma ktoś zapłacone za cały rok przeliczam to na miesięczne wydatki czyli np. zapłacił za cały rok 336zł dziele na 12m-c i wychodzi po 28zł miesięcznie i tyle bym wliczył do wydatków.
GOPS_1234
Referent
Posty: 254
Od: 05 mar 2019, 13:12
Zajmuję się: PS, DM, DE, ST

Napisano: 29 paź 2021, 9:55

ale ten ktos np rachunku za smieci nie przynosi?
muusia
Referent
Posty: 486
Od: 14 wrz 2017, 9:44
Zajmuję się: dodatki mieszkaniowe

Napisano: 29 paź 2021, 10:42

ja bym te smieci podzieliła na tyle miesiecy za ile zapłaciła.
Gosia1979
Stażysta
Posty: 80
Od: 08 mar 2020, 23:51
Zajmuję się: DM

Napisano: 29 paź 2021, 13:12

A jakbyscie zrobili, Pani składa wniosek na dm w pazdzierniku, umowe ma podpisana w miesiacu pazdzierniku a na wniosku jest adnotacja ze lokal od 1.11.2021 i co teraz?
Ani
Stażysta
Posty: 121
Od: 03 sie 2017, 7:47
Zajmuję się: Kdr

Napisano: 29 paź 2021, 13:19

nie wiem czy nie moze zlozyc w lipcu lub grudniu
muusia
Referent
Posty: 486
Od: 14 wrz 2017, 9:44
Zajmuję się: dodatki mieszkaniowe

Napisano: 03 lis 2021, 10:58

Ani pisze:
29 paź 2021, 13:12
A jakbyscie zrobili, Pani składa wniosek na dm w pazdzierniku, umowe ma podpisana w miesiacu pazdzierniku a na wniosku jest adnotacja ze lokal od 1.11.2021 i co teraz?
No a zarządca jakie jej wydatki wypisał za wrzesień skoro lokalu nie miała?
Moim zdaniem może dopiero złożyć w grudniu, ponieważ wydatki wtedy wskaże za listopad - pierwszy miesiąc.
Kattis
Stażysta
Posty: 91
Od: 23 sty 2018, 16:26
Zajmuję się: ŚW


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x