SUO

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Napisano: 29 lis 2021, 14:23

Witam!
Czy może mnie ktoś pokierowac? Babcia, która ma w rodzinie zastępczej wnuka złożyła wniosek o SUO na dziecko. Czy liczymy dochód z PCPR, który otrzymuje na wnuka z racji bycia dla niego rodziną zastępczą? W przypadku zasiłu okresowego wiadomo, że go nie wliczamy, jak i nie wliczamy dziecka. Jak jest w przypadku SUO? pozdrawiam
Agnieszka39
Praktykant
Posty: 3
Od: 29 lis 2021, 14:16
Zajmuję się: ops


Napisano: 29 lis 2021, 15:22

Wyłączenie tego świadczenia z PCPR występuje jedynie przy zasiłku stałym i okresowym, zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 204 r. o pomocy społecznej. W pozostałych przypadkach – w tym do SUO – uwzględniamy je w dochodzie.
Quidquid latine scriptum sit, sapienter videtur
Ten z Łopieki
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1145
Od: 01 lut 2018, 11:37
Zajmuję się: warsztatem PS - głównie likwidacją szkód społecznych, usuwaniem awarii życiowych, naprawami problemów bytowych i innymi robotami socjalnymi ;)
Lokalizacja: Wielkopolska

Napisano: 01 gru 2021, 10:31

Dziekuję bardzo:)
Agnieszka39
Praktykant
Posty: 3
Od: 29 lis 2021, 14:16
Zajmuję się: ops

Napisano: 13 gru 2021, 9:21

You effectively manage your team and conduct specific tasks to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 안전사설토토사이트추천
nishaknapp02
Praktykant
Posty: 47
Od: 13 gru 2021, 6:38
Zajmuję się: PS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x