Śledzenie bonusów - Księgowość

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 27 maja 2022, 14:39

Poza stworzeniem prostego dokumentu z nazwą, datą i powodem, dla którego go otrzymali. Ciekawi Cię tylko, w jaki sposób ludzie mogą śledzić, dlaczego pracownicy otrzymują premie i czy w QBO kryje się funkcja, która może to zrobić?

Wiem, że mogę sporządzić raport, aby zobaczyć, kto i kiedy otrzymał premie, ale próba zapamiętania, dlaczego ci pracownicy otrzymali, może być trudna, dlatego chcemy znaleźć lepsze rozwiązanie. Zwłaszcza dla tych, którzy otrzymaliby premię za polecenie, ponieważ zwiększają się za każdym razem, gdy ją otrzymają.
stinger27
Praktykant
Od: 27 maja 2022, 14:29
Zajmuję się: PS

Napisano: 17 cze 2022, 23:41

stinger27 pisze:
27 maja 2022, 14:39
Poza stworzeniem prostego dokumentu z nazwą, datą i powodem, dla którego go otrzymali. Ciekawi Cię tylko, w jaki sposób ludzie mogą śledzić, dlaczego pracownicy otrzymują premie i czy w QBO kryje się funkcja, która może to zrobić?

Wiem, że mogę sporządzić raport, aby zobaczyć, kto i kiedy otrzymał premie, ale próba zapamiętania Tweakbox Appvalley https://vlc.onl, dlaczego ci pracownicy otrzymali, może być trudna, dlatego chcemy znaleźć lepsze rozwiązanie. Zwłaszcza dla tych, którzy otrzymaliby premię za polecenie, ponieważ zwiększają się za każdym razem, gdy ją otrzymają.
I got this,...
stinger27
Praktykant
Od: 27 maja 2022, 14:29
Zajmuję się: PS

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny

x

x