Fundusz utrzymania domu. - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
fundusz a spokrewniona rodzina zastętcza Art.209 a obcokrajowiec bez adresu cofniecie zatrzymania prawa jazdy Zwrot z US części kwoty tytułu wykonawczego Zgłoszenie do BIG KRZ - wniosek o założenie konta podmiotu i co dalej?

Napisano: 26 cze 2022, 13:15

Jednym z moich obecnych celów jest oszczędzanie na dom i zastanawiałem się, co ludzie poleciliby, abym oszczędzał jako fundusz na utrzymanie i co właściciele domów zaoszczędzili na ten cel? Posiadam już 4-5-miesięczny fundusz awaryjny w wysokości 20 000 $.
Czytałem o zasadzie 1%, ale widzę, że pierwszy rok posiadania domu kosztował znacznie więcej niż 1% w naprawach. Prawdopodobnie będę w San Jose w Kalifornii, a dom kosztowałby około 1 miliona dolarów na dzisiejszym rynku.
ohanquels
Praktykant
Od: 26 cze 2022, 10:18
Zajmuję się: PS

Napisano: 25 lip 2022, 23:28

ohanquels pisze:
26 cze 2022, 13:15
Jednym z moich obecnych celów jest oszczędzanie na dom i zastanawiałem się, co ludzie poleciliby, abym oszczędzał jako fundusz na utrzymanie i co właściciele domów zaoszczędzili na ten cel? Posiadam już 4-5-miesięczny fundusz awaryjny w wysokości 20 000 $. 10.0.0.0.1 192.168.1.254
Czytałem o zasadzie 1%, ale widzę, że pierwszy rok posiadania domu kosztował znacznie więcej niż 1% w naprawach. Prawdopodobnie będę w San Jose w Kalifornii, a dom kosztowałby około 1 miliona dolarów na dzisiejszym rynku.
I got this,...
ohanquels
Praktykant
Od: 26 cze 2022, 10:18
Zajmuję się: PS

Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny

x

x