Najlepsze filmy 2022 - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 05 sie 2022, 13:58

Chociaż harmonogram większości nadchodzących filmów został opóźniony z powodu wielu problemów, niektóre nadal mają na celu rok 2022. Jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku jest Mission: Impossible - Dead Reckoning: Part One. Jest to trzecia odsłona serii Mission i miała wiele opóźnień w harmonogramie, ale kilka miesięcy temu zespół produkcyjny w końcu wrzucił ją do puszki. Jednak mimo to wygląda na to, że film ukaże się dopiero w 2022 roku.
Wszystko wszędzie i na raz

„Wszystko wszędzie, wszystko na raz” to przygodowy film science-fiction, którego akcja rozgrywa się w roku 2022. Reżyserem jest Daniel Scheinert, a scenariusz Daniel Kwan. Michelle Yeoh gra Evelyn Wang, kobietę, która musi połączyć się z wersjami siebie z równoległego wszechświata, aby ocalić świat. Inne gwiazdy to Ke Huy Quan, Stephanie Hsu i Jamie Lee Curtis.

Fabuła filmu jest zawiła i złożona. Opiera się na powieści Danielsa i rozgrywa się w alternatywnym wszechświecie, w którym świat nie jest całkowicie tego samego gatunku. W rezultacie wszystko na tym świecie nie jest tym, czym się wydaje. Emocjonalny punkt kulminacyjny filmu sprawi, że będzie to jeden z najważniejszych filmów science fiction dekady. Wspaniałym sposobem na uczczenie wydania „Wszędzie, wszędzie na raz” jest jak najszybsze obejrzenie go w kinach.

Daniels, nazwisko reżysera i scenarzysty filmu, pracował już wcześniej przy Swiss Army Man i Turn Down for What, dwóch niezwykle udanych komediach. Jego wysoka energia dobrze przekłada się na wszystko, wszędzie i na raz. Akcja i humor filmu są podniesione do artystycznego poziomu, a jego kulminacja jest naprawdę niezapomniana. Jeśli chcesz zobaczyć film o przyszłości nauki i technologii, gorąco go polecam.
Credo III

Creed III to nadchodzący amerykański dramat sportowy w reżyserii Michaela B. Jordana. Film jest dziewiątą częścią serii Rocky i sequelem Creed II. W rolach głównych Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Phylicia Rashad i Jonathan Majors. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę Creed III. Film ma trafić do kin 20 maja 2022 roku.

Trzecim filmem z serii „Rocky” będzie pełnometrażowy debiut reżyserski Michaela B. Jordana. Scenariusz napisali Keenan Coogler i Zach Baylin na podstawie historii nakreślonej przez Ryana Cooglera. Creed III zostanie wyprodukowany przez Chartoff-Winkler Productions we współpracy z Proximity Media. Jej producentami wykonawczymi są Sev Ohanian, Adam Rosenberg i Zinzi Coogler.

Jeśli chodzi o fabułę trzeciego filmu, Stallone powiedział, że był plan, aby w filmie pojawił się syn Clubber Lang. Były mistrz wagi ciężkiej WBC również wyraził zainteresowanie aktorstwem. Jonathan Majors, który niedawno pojawił się w programie telewizyjnym Marvela „Loki”, podobno występuje również jako brat Bianki. Oprócz aktorstwa, Majors pojawi się również w "Ant-Man and the Wasp: Quantumania" jako Kang the Conqueror. Chociaż nie oczekuje się, że postać Rocky'ego Stallone'a powróci w sequelu, Jordan powiedział, że Rocky miał duży wpływ na film.

filmedy
stonoga07
Praktykant
Posty: 7
Od: 23 cze 2022, 12:50
Zajmuję się: PS FA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x