Jak to rozwiazać? - Domy Pomocy Społecznej, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
odpłatność za DPS - żyjące dzieci i wnuki Odpłatność za DPS sposób nalicznia świadczenie ratownicze- mieszkaniec DPS Ustalenie odpłatności DPS - stare zasady Decyzja OPS mam płacić a z czego mam żyć Wywiady alimentacyjne u dzieci

Napisano: 06 gru 2022, 15:59

Dostaliśmy pismo z ZUSu, że Pan który ma zasiłek stały u nas, od wrzesnia otrzymał prawo do emerytury i poprosili aby im podac kwoty do zwrotu. Tak zrobiliśmy i wstrzymaliśmy wypłatę stałego, w między czasie napisałam do ZUS o kwote tej emerytury i otrzymałam pismo, że ustalanie prawa jest w toku.. :roll: Wstrzymaliśmy mu stały w listopadzie i nie wiem co zrobić z odpłatnością za DPS bo Pan tam przebywa.

Jak z tego wybrnąć teraz? Czekać na tą emeryture, a później wyliczyć odpłatność wstecz za listopad? Mogę cofnąć się wstecz wgl? DPS będzie czekał na odpłatność ? ZUS już napisał, że 15.12 odda nam za ten stały wypłacony za 2 m-ce.

Jestem nowa i zielona w DPSach - help :)
Małgorzata55
Praktykant
Posty: 30
Od: 27 cze 2022, 21:08
Zajmuję się: PS


Napisano: 10 sty 2023, 12:48

Przy kolejnych wywiadach trzeba to powtarzać za każdym razem. Proszę o skorygowanie tego irytującego błędu, który pojawił się już jakiś czas vidmate temu.
Jadke09
Praktykant
Posty: 2
Od: 10 sty 2023, 12:44
Zajmuję się: MW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x