DODATEK WĘGLOWY, DODATEK ELEKTRYCZNY - STARE I NOWE ZADANIA ZLECONE W KSIĘGOWOŚCI I SPRAWOZDAWCZOŚCI BUDŻETU I JEDNOSTEK - Księgowość

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 06 gru 2022, 16:05

DODATEK WĘGLOWY, DODATEK ELEKTRYCZNY - STARE I NOWE ZADANIA ZLECONE W KSIĘGOWOŚCI I SPRAWOZDAWCZOŚCI BUDŻETU I JEDNOSTEK

Termin: 2022.12.12

https://www.szkolenia-bdo.pl/s/0/budzet ... YBSdgrWges

Celem szkolenia jest podniesienie kwalifikacji w zakresie zasad ewidencji księgowej zadań zleconych finansowanych z budżetu państwa i związanych z nimi dochodów budżetu państwa oraz nowych zadań zleconych (dodatek węglowy i dodatek elektryczny) finansowanych z środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19 oraz z środków Funduszu Pomocy Ukrainie (świadczenia).

Na szkoleniu omówiona zostanie również problematyka rozliczania zadań zleconych opodatkowanych podatkiem VAT dot. m.in. sprawozdania RB-27ZZ, w którym udział BP pomniejszany jest o podatek VAT i sprawozdania RB-ZN, w którym należy prezentować należności bez ich pomniejszenia o podatek VAT.

Omówione zostaną również zasady ustalania wyniku finansowego i wyniku wykonania budżetu w zakresie zadań zleconych, w tym zadań zleconych finansowanych z środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19 oraz z środków Funduszu Pomocy Ukrainie.

Szkolenie 1-dniowe przeznaczone dla: skarbników, głównych księgowych i księgowych Starostw Powiatowych, Urzędów Miast i Urzędów Gmin, Urzędów Marszałkowskich, Ośrodków Pomocy Społecznej, Zarządów Nieruchomości Skarbu Państwa, SCUW oraz Urzędów Wojewódzkich zlecających i rozliczających JST z zadań zleconych.
TWoj
Podinspektor
Posty: 1316
Od: 10 maja 2016, 15:48
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Oprócz DODATEK WĘGLOWY, DODATEK ELEKTRYCZNY - STARE I NOWE ZADANIA ZLECONE W KSIĘGOWOŚCI I SPRAWOZDAWCZOŚCI BUDŻETU I JEDNOSTEK - Księgowość przeczytaj również:


centralizacja VAT
13-tka i zajęcie wynagrodzenia
Środki trwałe do 10.000 meble, telefon
Odpisy Aktualizacyjne - BILANS
umowa zlecenie
jaka klasyfikacja
Przekazanie środka trwałego a umorzenie
Wynagrodzenie AOON
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x