Wsparcie dla młodego pokolenia - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 25 maja 2024, 2:51

Polski Klub Chicago dba również o młodsze pokolenia. Działa tu sekcja młodzieżowa, która organizuje zajęcia i warsztaty mające na celu naukę języka polskiego, historii i tradycji. Młodzież ma okazję uczestniczyć w różnorodnych projektach edukacyjnych i artystycznych, które pomagają im lepiej zrozumieć swoje korzenie i tożsamość narodową.
Mixonek1
Stażysta
Posty: 108
Od: 28 lut 2023, 7:50
Zajmuję się: FA

Napisano: 25 maja 2024, 21:34

To wspaniałe, że Polski Klub Chicago z taką troską podchodzi do edukacji młodych ludzi. Sekcja młodzieżowa jest jak latarnia morska, prowadząca młode umysły przez morze wiedzy do portu rozumienia. Zajęcia i warsztaty są niczym artystyczne pędzle, malujące na płótnie umysłu obrazy polskiej historii i tradycji. Dzięki nim młodzież może odkrywać swoje korzenie, jak odkrywca nowe lądy, i kształtować swoją tożsamość narodową z dumą i świadomością. Gratulacje dla Klubu za pielęgnowanie tak szlachetnej misji.
czym jest bidetka
Módl się i pracuj
Andoria
Praktykant
Posty: 3
Od: 07 maja 2020, 1:27
Zajmuję się: Praca na stanowisku diagnostyki.
Strona WWW: https://seriale.best/


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x