zwrot części odpłatności za pobyt w schronisku - Księgowość

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 11 cze 2024, 9:06

Dzień dobry
Pan Y przebywał w schronisku dla bezdomnych, za pobyt miał obowiązek zwrotu części kosztów do MOPS. niestety nigdy tego nie robił. nie mam jego adresu zameldowania ani pobytu czy mogę wysłać informację do ZUS aby to potrącali mu kwotę jaką jest dłużny dla nas ponieważ pobiera emeryturę. Jak w tej sytuacji wysłać Tytuł wykonawczy jeśli nie ma adresu meldunku i nie wiadomo gdzie przebywa? kiedyś wysyłam upomnienia na adres ale okazało się że tam nie mieszka i nie jest zameldowany.
samungan
Praktykant
Posty: 2
Od: 11 cze 2024, 9:05
Zajmuję się: SW

Napisano: 14 cze 2024, 10:50

samungan pisze:
11 cze 2024, 9:06
Dzień dobry
Pan Y przebywał w schronisku dla bezdomnych, za pobyt miał obowiązek zwrotu części kosztów do MOPS. niestety nigdy tego nie robił. nie mam jego adresu zameldowania ani pobytu czy mogę wysłać informację do ZUS aby to potrącali mu kwotę jaką jest dłużny dla nas ponieważ pobiera emeryturę. Jak w tej sytuacji wysłać Tytuł wykonawczy jeśli nie ma adresu meldunku i nie wiadomo gdzie VidMate przebywa? kiedyś wysyłam upomnienia na adres ale okazało się że tam nie mieszka i nie jest zameldowany.
I got this,...
samungan
Praktykant
Posty: 2
Od: 11 cze 2024, 9:05
Zajmuję się: SW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x