Laweta Krosno | Auto Holowanie | Pomoc Drogowa | AUTO-HANDEL - HYdE PaRK

Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 20 cze 2024, 0:11

Laweta Krosno to firma, której główną specjalizacją jest holowanie oraz pomoc drogowa. AUTO-HANDEL Michał Woźniak, działająca na terenie Krosna i okolic, zapewnia całodobową dostępność usług, co gwarantuje klientom wsparcie o każdej porze dnia i nocy. Zlokalizowana przy ulicy Feliksa Czajkowskiego 33, firma dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczonym zespołem, co umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie awarii pojazdów. Kontakt telefoniczny pod numerem +48 538 191 018 pozwala na natychmiastowe uzyskanie pomocy w sytuacjach kryzysowych na drodze.

Znana w regionie firma AUTO-HANDEL Michał Woźniak, znana także jako Laweta Krosno, oferuje szeroki zakres usług związanych z holowaniem i pomocą drogową. Firma jest dostępna 24 godziny na dobę, przez cały tydzień, co oznacza, że jest zawsze gotowa, aby odpowiedzieć na każde wezwanie. Z siedzibą przy ulicy Feliksa Czajkowskiego 33, Laweta Krosno posiada wszystkie niezbędne narzędzia i profesjonalny personel, aby sprostać każdemu wyzwaniu na drodze. W przypadku potrzeby skorzystania z usług firmy, można skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 538 191 018 i uzyskać szybkie wsparcie.

Laweta Krosno | Auto Holowanie | Pomoc Drogowa | AUTO-HANDEL Michał Woźniak
Telefon: +48 538 191 018
Adres: Feliksa Czajkowskiego 33, Krosno, 38-400
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Sobota: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę
NIP: 6842652031
REGON: 382332588