w marcu Wojewoda ustalił ,że w rodzinie zachodzi koordynacja..
Uchyliłam decyzję na zasiłek rodzinny , po uprawomocnieniu wysłałam do Urzędu Wojewódzkiego w kwietniu...
Dziś przychodzi pismo od Wojewody,że po ponownej weryfikacji przepisy o koordynacji nie miały zastosowania .Rodzina ta mieszka zagranicą i nie podlega ustawodawstwu polskiemu .
Co teraz zrobić ?
