Wirtualna kawiarenka OPS.PL - O serwisie OPS.pl

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Napisano: 30 kwie 2014, 0:51

Reaktywowano możliwość spotkań w ramach Wirtualnej Kawiarenki użytkowniczek/użytkowników Pierwszego Polskiego Portalu Pomocy Społecznej OPS.PL. W poprzedniej wersji portalu, ta jego funkcjonalność przestała być dostępna już kilka lat temu. Wcześniej była wykorzystywana w dwojaki sposób.

W Kawiarence wirtualnej spotykali się użytkownicy serwisu ops.pl. Pamiętam, że był wyznaczony czas tych spotkań - konkretny dzień tygodnia i godzina rozpoczęcia. Drugim sposobem wykorzystania tej funkcjonalności serwisu, były "Czaty Oficjalne" organizowane przez Portal OPS.pl - Pytania do Polskiego Towarzystwa Pracowników Socjalnych, Czat z reprezentantami MPiPS - dyr Krystyną Wyrwicką, ministrem Cezarym Miżejewskim, to trzy oficjalne czaty, o których pamiętam.

Czy ktoś z Państwa pamięta jeszcze, te pierwsze spotkania w wirtualnej kawiarence? Czy to był rok 2002? Z tamtych czasów przypominam sobie nick RAFIK, wówczas księgowy jednego z OPS. http://chat.ops.pl/ Obecnie wejście w stopce portalu, tam „Wirtualna kawiarenka” ( http://www.ops.pl )
angoc


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x