Witryna standardypomocy.pl - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 17 sie 2014, 13:11

Co się stało z witryną projektu "Standardy w Pomocy"?

Projekt systemowy – 1.18 „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”. Celem głównym projektu systemowego "Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej" jest podniesienie profesjonalizmu i zwiększenie skuteczności instytucji pomocy i integracji społecznej w rozwiązywaniu problemu wykluczenia społecznego poprzez stworzenie, przetestowanie oraz wdrożenie standardów usług oraz modeli instytucji pomocy i integracji społecznej.

http://standardypomocy.pl/

Witryna wiele tygodni temu przestała być dostępna, obecnie pojawiły się na niej treści nie związane z realizacją tego projektu EFS? Czy pod jakimś innym adresem internetowym są dostępne wszystkie treści, publikacje, filmiki, które powstały w ramach projektu "Standardy w Pomocy"?
angoc


Napisano: 17 sie 2014, 13:44

Było i nie ma, jak w ruskim cyrku ;)
Standard

Napisano: 17 sie 2014, 15:12

Nie tak dawno temu, jakieś 1-2 miesiące wstecz, pod tym adresem zaczął się wyświetlać komunikat „witryna na sprzedaż”. Dziwne, że realizatorzy tego projektu EFS, realizowanego od 2009 roku, nie znaleźli środków finansowych na dalsze funkcjonowanie tej ważnej witryny?
angoc


Napisano: 21 sie 2014, 9:08

angoc pisze:Nie tak dawno temu, jakieś 1-2 miesiące wstecz, pod tym adresem zaczął się wyświetlać komunikat „witryna na sprzedaż”. Dziwne, że realizatorzy tego projektu EFS, realizowanego od 2009 roku, nie znaleźli środków finansowych na dalsze funkcjonowanie tej ważnej witryny?
projekty się skończyły kasa za projekty wytrzepana ( całość standardów 4 zadania to 500 mln) i wszyscy zadowoleni, aha parę publikacji stoi na pólkach w mopsach.....
felekk

Napisano: 21 sie 2014, 10:33

Standardy

Napisano: 09 paź 2014, 22:44

Jest już dostępny nowy adres strony internetowej projektu "Standardy w Pomocy"

Aktualny adres: http://www.standardypomocy.com

Wcześniejszy adres, który nie jest już witryną projektu:

http://standardypomocy.pl/

Obecnie strona standardypomocy.pl prowadzona jest przez Towarzystwo Pomocy imienia Świętego Brata Alberta, które niesie pomoc osobom bezdomnym. Towarzystwo jest jednym z partnerów realizowanego od klilku lat projektu "Standardy w Pomocy" - Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

O witrynie http://www.standardypomocy.com

Nie jest ona repliką wcześniej opublikowanych informacji na temat ogólnopolskiego projektu (teksty,fotki,filmiki, publikacje PDF). Obecnie 1/3 witryny poświęcona jest projektowi "Standardy w Pomocy", 1/3 dotyczy inicjatywy Forum Współpracy Empowerment, 1/3 poświęcona jest czasopismu "Empowerment".
Andrzej


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x