Wniosek o egzekucję z ruchomości - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 15 maja 2026, 12:32

Komornik przysłał informację, że nasz dłużnik (jesteśmy tylko OWD) jest właścicielem samochodu. Czy powinniśmy napisać wniosek o egzekucję z tegoż samochodu, bo nasz radca twierdzi, że tak?
zocha1234
Podinspektor
Posty: 1021
Od: 14 mar 2017, 12:22
Zajmuję się: ZR, FA, wszystko


Napisano: 20 maja 2026, 7:11

No akurat egzekucję z ruchomości to komornik powinien z urzędu robić, może zadzwoń zapytać czy oczekuje wniosku do przystąpienia do egzekucji i wyślij mu jak tak bardzo chce
Franna
Starszy referent
Posty: 545
Od: 13 mar 2025, 12:59
Zajmuję się: FA i ŚR + wszelkie świadczenia osłonowe



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x