Komornik przysłał informację, że nasz dłużnik (jesteśmy tylko OWD) jest właścicielem samochodu. Czy powinniśmy napisać wniosek o egzekucję z tegoż samochodu, bo nasz radca twierdzi, że tak?
No akurat egzekucję z ruchomości to komornik powinien z urzędu robić, może zadzwoń zapytać czy oczekuje wniosku do przystąpienia do egzekucji i wyślij mu jak tak bardzo chce