współfinansowanie gminy, gdy nie można ustalić ostatnie miejsce zamieszkania - Piecza Zastępcza

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 03 lip 2023, 15:12

Witam, Ustaliliśmy, że powiatem właściwym do ponoszenia wydatków jest powiat miejsca siedziby sądu, który orzekł o umieszczeniu dziecka w RZ. czy w tym przypadku współfinansowanie gminy spoczywa na gminie w której znajduje się sąd? Czy nie obciążamy gminy?
osobawpracyPCPR
Praktykant
Posty: 28
Od: 22 gru 2022, 12:49
Zajmuję się: dziel świadczeń PCPR


Napisano: 04 lip 2023, 7:36

rozumiem, że chodzi ci o zastosowanie art. 191 ust. 3 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej to owszem wtedy obciążasz gminę w której znajduje się Sąd :)
TOMASZ18
Stażysta
Posty: 144
Od: 16 mar 2016, 9:42
Zajmuję się:

Napisano: 04 lip 2023, 8:56

tak o art. 191 ust. 3 ustawy, dziękuje
osobawpracyPCPR
Praktykant
Posty: 28
Od: 22 gru 2022, 12:49
Zajmuję się: dziel świadczeń PCPR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x