Wychodzi na to - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 04 lis 2010, 12:36

Wychodzi na to, że jedyną pomyłką, jaką popełnił Z. Chlebowski był pierwszy naturalny odruch przyznania się do winy. Spanikował i zamiast zwrócić się od razu do pijarowców PO o gotowe teksty dla dziennikarzy, prostolijnijnie przyznał się do winy. Największy błąd więc to była szczerość. Wszak nikomu innemu nic się nie stało, jak sam zauważył. Ciekawe czy miał na myśli Drzewieckiego i kogo jeszcze:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/chlebows ... omosc.html
~igloo

Napisano: 04 lis 2010, 12:50

Jestem już tak zmęczona tym kabaretem władzy, że tak sobie pomyślałam, że dla nas wszytskich byłoby dużo zdrowiej, gdby uchwalno prawo, w którym władza nie ponosi żadnej odpowiedzialności i wszystko jej wolno. Nie trzeba bedzie jej śledzić i podłsuchiwać, nikt nie będzie oskarżany że to robi, nie trzeba będzie oglądać cyrków w postaci komisji śledczych a ile przy tym zaoszczędzimy kasy.
Naprawdę źle się czuje w sytuacji, w której mój zdrowy rozsądek jest raz po raz poddawany takim tramatycznym doświadczeniom. W pewnym momencie zaczynam myśleć, że to ze mną wobec tego jest coś nie tak.
Więc dla zachowania zdrowia psychcznego apeluję o zbieranie podpisów pod inicjatywą wprowadzenia przepisów, które rządzących zwolnią z jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich czyny. To naprawdę wszystkim nam wyjdzie na zdrowie.
~ala

Napisano: 05 lis 2010, 11:35

przecież w tym wszystkim właśnie o to chodzi aby z ludzi zrobić bezwolne cielątka, pszczółki czy jak tam nazwiesz tych nieodpowiedzialnych ludzi, ktorzy zachowuja sie tak jakby żyli w PRL-u.
Po prostu trzeba być skuteczniejszym i lepiej wykształconym, starać sie interweniować we właściwym czasie, we własciwym miejscu. Pod twoim apelem się nie podpisuję, odpocznij, a potem przemyśl co napisałeś ~ala, bo gdyby tak wszyscy pomyśleli to jesteśmy 20 lat do tyłu.
Zbliżają się wybory i to jest własciwy czas i miejsce na działanie
trzy razy zastanów się nad tym kogo wybierzesz i życzę dobrego wyboru porządnego człowieka i nieważne z jakiej partii ważne kim jest, a o zdrowie psychiczne bedziesz mógł być wówczas spokojny - ja w kazdym razie tak zrobię
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 05 lis 2010, 11:40

a nad wyborem PO 10 razy się zastanów bo to dzięki tym rządom mamy to co mamy w tej chwili i nie ma nic na ich usprawiedliwienie, to nie partia tylko typ ludzi, obłudnych ludzi, ktorzy nawet jeżeli nie czynią sami zła to robią to za pomocą innych dając przyzwolenie i w tym tkwi problem, ze jest to robione w białych rękawiczkach
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 07 lis 2010, 10:44

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... omosc.html
chwalą nas! kto ja siebie, a ty nas
Dzidka
dzibar
Specjalista
Posty: 22161
Od: 06 sie 2006, 18:41
Zajmuję się:
Strona WWW: http://vp.pl
Lokalizacja: Gliwice, Polska

Napisano: 07 lis 2010, 12:48

http://wybory.onet.pl/samorzadowe-2010/ ... lnosc.html

Widzę, że wyborcy otwierają szeroko oczy!!!! A może to jednak Komorowski z Tuskiem mataczą w tych sondażach ;-)))
~ada

Napisano: 08 lis 2010, 11:50

O Komorowskim możesz poczytać sobie u Palikota!!!
~ha ha ha ...

Napisano: 08 lis 2010, 11:51

Ale przyjaciele .... Ha, ha , ha ............
~ha ha ha ...

Napisano: 14 lis 2010, 23:02

obłuda z dziada pradziada
~Łukasz


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x