a woda i ścieki to za jaki okres ? miesięczna kwota czy kwartał...czy inaczej...bo jesli tak to przeliczasz na wydatki miesięczne...a druga sprawa...kwestia sporna czy wydatki opłacone w danym miesiącu czy tylko naliczone za dany miesiąc....tez są różne komentarzekoraola pisze: ↑19 maja 2026, 11:49Witam serdecznie, proszę o pomoc przy wyliczeniu dodatku mieszkaniowego. Pan składa wniosek dziś z wydatkami za kwiecień. Czynsz zapłacił w kwietniu, wodę i ścieki za kwiecień zapłacił dziś. Czy zatem te wydatki mogę uwzględnić przy rozpatrywaniu wniosku czy tylko te które zapłacił w kwietniu ?