wyjasnienia mpips nt. dłuzników - Księgowość

  
Strona 1 z 5    [ Posty: 45 ]
Wybrane tematy:
Ukraina-nowa klasyfikacja budżetowa Czyste powietrze Wynagrodzenie AOON Św. Wychow. - pracownik , czy zmieniacie stanowisko ile przechowujecie schronienie z usługami opiekuńczymi

Napisano: 28 wrz 2015, 14:11

Co myślicie o wyjaśnieniach ministerstwa nt. przekazywania wszystkiego co zostało nieprzekazane do 18 września po nowemu niezależnie czy wpłynęło do nas przed 18 wrzesnia.
ara


Napisano: 28 wrz 2015, 14:35

Gdzie można znaleźć te wyjaśnienia mpips?
maja191

Napisano: 28 wrz 2015, 14:38

do nas przyszło z cas. prosze podać maila to wyślę.
ara

Napisano: 28 wrz 2015, 15:08

wg tego pisma liczy się tylko data wysłania pieniędzy do UW. moja gmina wysłała 23 września, tzn. że cała zbiorówka powinna pójść po nowemu?
a poszła po staremu.
i co teraz??? mam wszystko korygować? prosić OWD o zwrot?
Miłka

Napisano: 28 wrz 2015, 15:10

ja nic nie poprawiam. mam to w nosie
gumi
Podinspektor
Posty: 1859
Od: 17 mar 2015, 8:57
Zajmuję się:

Napisano: 28 wrz 2015, 15:14

ja nie mam żadnego wyjaśnienia, w piątek poszło po staremu jeśli wpłata była do komornika pzrez 18
martia

Napisano: 28 wrz 2015, 18:43

UoFP Art. 60.
Środkami publicznymi stanowiącymi niepodatkowe należności budżetowe o chara-terze publiczno-prawnym są w szczególności następujące dochody budżetu państwa albo budżetu jednostki samorządu terytorialnego:

8) pobrane przez jednostkę samorządu terytorialnego dochody związane z realizacją zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego odrębnymi ustawami i nieodprowadzone na rachunek dochodów budżetu państwa.
--------------------------
Z przepisu tego jednoznacznie wynika, że należność BP powstaje w dniu pobrania przez OPS dochodów (data wyciagu). Kwota należności wynika z podziału dokonanego w dniu pobrania. Data przekazania do UW jest tylko datą zapłaty wcześniej powstałej należności.
BDMB
Starszy referent
Posty: 676
Od: 05 sty 2015, 12:36
Zajmuję się:

Napisano: 29 wrz 2015, 8:58

rozumiem, że musimy odzyskać przekazane 20% od gmin dłużnika i przeliczyc wszystkie wpłaty rozliczone 23.09 po nowemu :(
[email protected]

Napisano: 29 wrz 2015, 9:05

Proszę o przysłanie mi tych wyjaśnień na [email protected]. Bedę wdzięczna
reginka

Napisano: 29 wrz 2015, 9:07

ja niczego nie mam zamiaru odzyskiwać do nas też zadne "interpretacje" nie dotarły więc odesłaliśmy OWD. BUDZET PAŃSTWA ZOSTAŁ OKRADZIONY ZGROZA.... !!! :lol:
mk1


  
Strona 1 z 5    [ Posty: 45 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x