Podpowiedzcie mi, co mam zrobić, jeśli dostałem pismo od dłużnika, żeby przesłać jego dokumenty do innej gminy, bo zmienił adres zam. Postępowanie już zostało zakończone, bo wezwanie było, po raz kolejny nie stawił się więc poinformowałem tylko OWW o tym.
a jakiej dokładnie treści jest to pismo?
Rozumiem że wcześniej był wniosek o podjęcie działań z OWW i zakończyłaś wnioskiem o ściganie i zatrzymaniem prawa jazdy.
od 2017r. jestem OWD, przeprowadziłem w 2017r. całe postępowanie, które zakończyło się decyzją uznającą gościa za uchylającego się, wnioskiem o ściganie i zatrzymanie prawa jazdy, od tamtej pory co roku wzywam i odpisuję OWW, że nie stawił się i, że dec. pozostaje w mocy.
My piszemy tak:
W odpowiedzi na wniosek xxxxx z dnia 25.02.2021r o podjęcie działań wobec dłużnika alimentacyjnego Pana xxxxxxx tut. organ informuje, że dłużnik alimentacyjny Pan xxxxxxxxx nie mieszka pod adresem xxxxxxxxxxxxxx. W związku z powyższym Wójt Gminy xxxxxxxxxx nie jest organem właściwym do podjęcia działań wobec w/w dłużnika alimentacyjnego.
Nadmienia się, że dłużnik alimentacyjny Pan xxxxxxxxx obecnie zamieszkuje pod adresem xxxxxxxxxx.