Wypad do Afryki - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 22 wrz 2015, 6:01

W reportażu szwedzkiej telewizji publicznej SVT przedstawiono muzułmańskiego imigranta, który skarży się, że w miejscowości, w której zostali zakwaterowani, jest za mało wygód. W imieniu imigrantów domaga się zakwaterowania bliżej centrum i w lepszych warunkach.

Jak twierdzi mężczyzna, według opisu muzułmański imigrant Mohammad Khaled, do najbliższego supermarketu jest 30 minut na piechotę, a do szpitala – 45 minut jazdy samochodem. Skarży się również, że nie ma tam żadnych szkół. Gdy zaczyna kolejną wypowiedź słowami „domagamy się…”, szwedzki reporter prostuje jego wypowiedź i mówi, że w tej wsi jest szkoła. „Powiedziano nam, że nie ma żadnej… nie wiem, niczego jeszcze nie widzieliśmy” – odpowiada imigrant.

„Właśnie tu przyjechaliśmy, nie znaleźliśmy tu żadnej pobliskiej cywilizacji” – skarży się. „Chcemy znaleźć się w miejscu w pobliżu centrum. Mamy dzieci, żony… Potrzebujemy miejsca w którym moglibyśmy się uczyć, mieć dobre życie…” – mówi mężczyzna.

„Przyjechaliśmy do Szwecji, bo powiedziano nam, że znajdziemy tu krainę wolności. Uważamy, że nas okłamano” – stwierdza.
https://www.youtube.com/watch?t=60&v=FHNh-d9INiI
Gość

Napisano: 22 wrz 2015, 8:56

Gdyby chodziło o imigrację Chińczyków, Koreańczyków lub Wietnamczyków i innych, to nie byłabym tak negatywnie nastawiona, bo to są ludzie , którzy się integrują i nie są niebezpieczni. Jednak przyjmowanie z otwartymi rękoma i sercem masy ludzi przepełnionej nienawiścią do nas jako chrześcijan uważam szaleństwem.
Gdybym jeszcze widziała, że Państwa Zachodnie potrafią sobie z nimi poradzić , zaprowadzić porządek- nie obawiałabym się, ale słysząc to co się dzieje w Szwecji, Francji , Anglii, w krajach, które tych ludzi karmią za nic - jestem przeciwna.
Basia32


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x