wypłaty - Stypendia

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Napisano: 15 maja 2026, 14:28

a kiedy II transze wypłacacie do końca czerwca ? czy w lipcu też można? ja mam w regulaminie, ze wypłata nastapi w okresach miesięcznych, kwartalnych i zawsze poprzedniczka wypłacała do końca czerwca a w lipcu też może być wypłata?
Krzysia83
Stażysta
Posty: 50
Od: 22 wrz 2023, 21:11
Zajmuję się: Dodatki mieszkaniowe i stypendium


Napisano: 18 maja 2026, 8:42

U mnie się raz zdarzyło, że była wypłata w lipcu, ale staram się, żeby do końca czerwca było wszystko wypłacone
asiaops12
Referent
Posty: 297
Od: 24 sty 2022, 7:20
Zajmuję się: PS i Stypendia

Napisano: 18 maja 2026, 13:03

Dziękuję ja też zawsze do końca czerwca ale coraz później te pieniądze przesyłaja i decyzje i zanim wprowadzą do budzetu to juz czas się kończy
Krzysia83
Stażysta
Posty: 50
Od: 22 wrz 2023, 21:11
Zajmuję się: Dodatki mieszkaniowe i stypendium


Napisano: 25 maja 2026, 16:32

my mamy wypłatę do konca grudnia, i do konca czerwca
k_m
Praktykant
Posty: 34
Od: 06 paź 2025, 11:48
Zajmuję się: gops

Napisano: 28 maja 2026, 13:12

a ukraińskie stypendia jak płacicie ?
Maja512
Starszy referent
Posty: 548
Od: 29 maja 2018, 14:06
Zajmuję się: św

Napisano: 08 cze 2026, 13:46

Staramy się płacić do końca czerwca.
KasiazOPSu
Stażysta
Posty: 185
Od: 04 mar 2024, 12:38
Zajmuję się: PS, ST



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x