wyposażenie lokalu - Dodatki mieszkaniowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Napisano: 12 mar 2026, 11:45

hej powiedźcie mi co w takiej sytuacji kiedy zarządca we wcześniejszym wniosku zaznaczył ze jest tylko centralne ogrzewanie, a teraz w tym nowym wniosku zaznaczył ze jest wszystko . co w takiej sytuacji zrobić?
milena9204
Stażysta
Posty: 181
Od: 20 lip 2021, 13:04
Zajmuję się: dodatek mieszkaniowy i dodatek energetyczny


Napisano: 12 mar 2026, 13:03

Wezwać do złożenia wyjaśnień.
Miałam podobną sytuację dot. powierzchni użytkowej. Okazało się, że teraz jest niższa niż w poprzednich wnioskach. Po złożeniu wyjasnień wyszło na jaw, ze powierzchnia poprzednio była podawana błędnie. Wznowienia postepowań kilku spraw wstecz, przeliczenie według prawidłowej powierzchni i dodatki do zwrotu w podwójnej wysokości.
Maxima
VIP
Posty: 3553
Od: 14 kwie 2017, 9:34
Zajmuję się: DM DE

Napisano: 13 mar 2026, 11:20

no dobrze ale ten punkt wypełnia zarządca budynku to i tak jak się okaże że zle zaznaczyli to bedą musieli oddawac bo nie mialam jeszcze takiej sytuacji dlatego pytam
milena9204
Stażysta
Posty: 181
Od: 20 lip 2021, 13:04
Zajmuję się: dodatek mieszkaniowy i dodatek energetyczny


Napisano: 13 mar 2026, 12:26

milena9204 pisze:
13 mar 2026, 11:20
no dobrze ale ten punkt wypełnia zarządca budynku to i tak jak się okaże że zle zaznaczyli to bedą musieli oddawac bo nie mialam jeszcze takiej sytuacji dlatego pytam
Dla jasności: wniosek wypełnia wnioskodawca, zarządca potwierdza określone w ustawie dane.
W razie konieczności dodatek zwraca wnioskodawca, nie ma innej opcji.
Maxima
VIP
Posty: 3553
Od: 14 kwie 2017, 9:34
Zajmuję się: DM DE



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x