wytyczne ministerstwa w sprawie zawierania kontraktów - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Napisano: 15 maja 2026, 21:10

Pytanie tak jak w tytule, czy ktoś dysponuje wytycznymi Ministerstwa w sprawie zawierania kontraktów?
Mira80
Praktykant
Posty: 8
Od: 20 maja 2025, 20:56
Zajmuję się: PS



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x