wywiad dla sądu u opiekuna prawnego - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 05 paź 2016, 13:59

Otrzymaliśmy wniosek z sądu o przeprowadzenie wywiadu środowiskowego u opiekuna prawnego osoby ubezwłasnowolnionej mającego potwierdzić czy opieka jest należycie sprawowana. Na jakim druku sporządzić wywiad? Jaka jest podstawa prawna, czy nie powinien przeprowadzać takich wywiadów kurator?
Aagaa

Napisano: 05 paź 2016, 14:54

Słyszałam , ze nie możemy przeprowadzać żadnych takich wywiadów , można zgodnie z ustawą udzielić jedynie informacji na podstawie posiadanego wywiad ładnie jest to opisane w ustawie o świadczeniach rodzinnych gdzie pisze że ośrodek udziela informacji .
ewka 7777

Napisano: 07 paź 2016, 11:53

Może ktoś jeszcze się wypowie????
Aagaa

Napisano: 09 paź 2016, 2:18

Ja bym zrobiła tak: zrobiła opis sytacji jaką zastałam czyli: czysto/brudno, jedzenie, opłaty, gospodarowanie środkmi finansowymi itd....i tych info udziela opiekun ,żeby było śmiesznie..... a na koniec ,że wyżęj opisana sytacja ma miejsce w dniu przeprowadzenia wizyty i Ośrodek nie bierze odpowiedzialaności ani nie jest w stanie stwierdzić jak sprawowana jest opieka w pozostałym czasie.
Tylko tu trzeba mieć jaja i nie każdy szef to podpisze.
Wredna1


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x