wywiad dla swiadczeń rodzinnych - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 14 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 02 wrz 2015, 10:05

Jeszcze raz powtarzam : nie mamy obowiązku robienia wywiadów na potrzeby fa. Jeśli są wątpliwości, organ zwraca się do kierownika OPS o udzielenie INFORMACJI - o ile mają takowe w posiadaniu.
Nie dajcie sie wykorzystywać!!!
Asica1


Napisano: 02 wrz 2015, 10:10

Ustawa fundusz alimentacyjny
art. 4 pkt. 4
4. Organ właściwy dłużnika może wystąpić do kierownika ośrodka pomocy społecznej o udzielenie informacji, o których mowa w ust. 1, dotyczących dłużnika alimentacyjnego, jeżeli w posiadaniu kierownika ośrodka znajduje się rodzinny wywiad środowiskowy dotyczący tego dłużnika, przeprowadzony na podstawie przepisów o pomocy społecznej, nie wcześniej niż trzy miesiące od dnia wystąpienia o udzielenie informacji.
Asica1

Napisano: 02 wrz 2015, 10:11

Wszystko traktujesz w kwestii OBOWIĄZKU ! A może po prostu warto postawić na DOBRĄ WSPÓŁPRACĘ ? Tak jest przyjemniej.
male

Napisano: 02 wrz 2015, 10:18

I vice versa, a poza tym mamy co robić i nie potrzebujemy dodatkowych obowiązków. W moim ops-ie pracownik powołany do fa sam wzywa do biura zainteresowanych i przeprowadza wywiad - gdzie jest napisane, ze wywiad ma byc przeprowadzany w miejscu zamieszkania? nie ma 8-)
Asica1


  
Strona 2 z 2    [ Posty: 14 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x