wzór wniosku bon ciepłowniczy na 2026 r. - Dodatek osłonowy / bon energetyczny / inne dodatki "paliwowe"

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Napisano: 04 maja 2026, 12:30

Czy pojawił się już wzór wniosku na bon ciepłowniczy obowiązujący na 2026 r.?
OPS-Aga
Praktykant
Posty: 26
Od: 30 cze 2014, 13:13
Zajmuję się:


Napisano: 13 maja 2026, 12:34

na stronie ministerstwa energii jest stary wniosek
Magda k
Starszy referent
Posty: 692
Od: 08 cze 2017, 8:32
Zajmuję się: Śr
Sw

Napisano: 18 maja 2026, 9:32

Alalala
Inspektor
Posty: 2779
Od: 05 sie 2016, 9:20
Zajmuję się: ŚW/FA/ST/DM
Lokalizacja: woj. pomorskie


Napisano: 20 maja 2026, 11:09

Ja nie mogę tego otworzyć a jak u Was?
Magda k
Starszy referent
Posty: 692
Od: 08 cze 2017, 8:32
Zajmuję się: Śr
Sw

Napisano: 29 maja 2026, 13:56

Ten wniosek na bon cieplowniczy jest z błędami związanymi z odzielaniem od siebie wyrazów ale znalazłem w jednej firmie ten sam wniosek skrócony do foramtu dwóch kartek A3 na 15 domowników znajdziecie go tutaj https://pap-com.info.pl/druki-do-zasilku-rodzinnego/
Robin90
Praktykant
Posty: 41
Od: 16 kwie 2018, 11:13
Zajmuję się: sprawami społecznymi głównie zasiłki



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x