Marianna nie ma czegoś takiego jak średnia ministerialna w przypadku pracowników samorządowych. Z tego co napisałaś to KP ma u ciebie wynagrodzenie porównywalne z KN.
Marcinie wiem że sprzątaczki nie mają \"nocek\", wiem że nie pracują w systemie zmianowym, że dni świąteczne mają wolne, moje pytanie - ile zarabiają u Ciebie skoro wychowawca \"kodeksowy\" zarabia 1350-1650 netto.
Dajcie spokój. Nie chciałbym takiego szefa. My mamy po 2200 plus 13-i urlopowe, bony na święta i szkolenia w formie dwudniowych wycieczek. Nie jest źle. Mianowani maja po 2500 ale na ogół więcej dzieci, nie mają dopołudniówek i tylko jedna nocke a czasem wcale. Starostwo i dyrektor nas szanują.
Marianna u mnie jest tylko dodatek stażowy, za godziny nocne, urlopowe z funduszu socjalnego pomiędzy 400 a 550 złotych. Okolicznościowych nie mamy. Fundusz nagród na poziomie 3% rocznych wydatków na wynagrodzenia tj. około 500-600 złotych brutto raz w roku. Nauczyciele tak jak kiedyś pisałem.
u mnie dla mgr jest zasadnicza 2700brutto,nie ma żadnych dodatków-stażowego,\"13\',urlopówek,NIC i ludzi ciagle brak do pracy,za nadgodziny nam nie płaca:(