Zainstaluj aplikację do przesyłania wiadomości delta WhatsApp na telefon komórkowy - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 13 wrz 2022, 9:01

Jeśli chcesz korzystać z WhatsApp Delta, musisz upewnić się, że masz kopię zapasową wszystkich swoich wiadomości. Musisz także najpierw usunąć oficjalną wersję WhatsApp. Ten krok jest konieczny, ponieważ poprzednie wiadomości i pliki multimedialne zostaną utracone, jeśli przełączysz się na zmodyfikowaną wersję. Następnie powinieneś pobrać apk delta WhatsApp.

GB WhatsApp Delta oferuje wiele opcji dostosowywania. Dzięki tej aplikacji możesz zmienić czcionki i logo według własnych upodobań, ustawić swój status na inny język i zmienić sposób pisania wiadomości. Ponadto aplikacja obsługuje również różne dialekty. Kolejną unikalną funkcją aplikacji jest możliwość wysyłania zdjęć i filmów. Możesz nawet ustawić różne motywy.
whatsappdelta
Praktykant
Posty: 2
Od: 13 wrz 2022, 8:52
Zajmuję się: CEO


Napisano: 14 wrz 2022, 9:23

Kolejną zaletą WhatsApp Delta jest możliwość stosowania motywów do wiadomości. W ten sposób możesz dostosować swoją aplikację do swoich preferencji i gustu. Aby to zrobić, musisz jednak mieć trochę wiedzy i cierpliwości. Możesz też wysłać do dziewięćdziesięciu zdjęć na raz.
whatsappdelta
Praktykant
Posty: 2
Od: 13 wrz 2022, 8:52
Zajmuję się: CEO


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x