Zaległa składka od ŚP - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 03 cze 2026, 14:21

Czy mogłabym prosić o pomoc - system Sygnity - muszę odprowadzić składkę emerytalno-rentową do ZUS od świadczenia pielęgnacyjnego za okres od 2023-04-01 do 2025-06-30. Jak wprowadzić składkę w system, czy ktoś miał podobną sytuację?
opswilkow-a.madejek
Praktykant
Posty: 29
Od: 20 mar 2025, 9:59
Zajmuję się: Świadczenia rodzinne


Napisano: 05 cze 2026, 7:42

administracja - pakiet narzędziowy - decyzje - dodanie/usunięcie skłądki
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 11838
Od: 09 mar 2005, 16:10
Zajmuję się: SR, CP, dodatki paliwowe ;)
Lokalizacja: PL

Napisano: 05 cze 2026, 10:36

Dziękuję :)
opswilkow-a.madejek
Praktykant
Posty: 29
Od: 20 mar 2025, 9:59
Zajmuję się: Świadczenia rodzinne




  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x