Witam. Decyzją Sądu kobieta została umieszczona w DPS nie posiadała dochodu. DPS wystąpił z wnioskiem o zasiłek okresowy dla tej Pani. Czy będąc w DPS można pobierać zasiłek okresowy? Jeśli tak to czy 70% tego zasiłku przeznaczone jest na opłatę DPS?