ZASIŁEK OKRESOWY W DPS - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Napisano: 03 cze 2026, 12:43

Witam. Decyzją Sądu kobieta została umieszczona w DPS nie posiadała dochodu. DPS wystąpił z wnioskiem o zasiłek okresowy dla tej Pani. Czy będąc w DPS można pobierać zasiłek okresowy? Jeśli tak to czy 70% tego zasiłku przeznaczone jest na opłatę DPS?
Magda OPS
Praktykant
Posty: 4
Od: 07 lip 2022, 12:23
Zajmuję się: pracownik socjalny



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x