ZASIŁEK STAŁY DLA OBOJGA MAŁŻONKÓW - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 14 kwie 2014, 13:21

Witam serdecznie. mam pytanie. w jaki sposób zmienić kwotę zasiłku stałego dla obojga małżonków. Dokładniej sytuacja przedstawia się następująco: rodzina trzyosobowa oboje małżonkowie pobierają zasiłek stały. zmianie uległa sytuacja rodziny. Dochodem rodziny jest tylko zasiłek stały żony i zasiłek stały męża, do rodziny należy też dziecko.jak na nowo przeliczyć zasiłek stały dla małżonków i któremu jako pierwszemu go wyliczyć.
OPS2014


Napisano: 15 kwie 2014, 20:23

Zawsze jeden z zasiłków stałych jest wiodący. Oznacza to, że np za wiodący bierzesz stały żony i ten wliczasz obliczając stały męża. Jeśli zmieni się sytuacja rodziny, np uzyskają zasiłek rodzinny powiedzmy w marcu, to zmieniasz w kwietniu stały żony uwzględniając rodzinne i zmieniasz stały męża uwzględniając rodzinne. Następnie w miesiącu maju zmieniasz ponownie stały męża uwzględniając rodzinne i nową wysokość stałego żony.
;)
cosiek

Napisano: 28 kwie 2014, 9:33

Dziękuję :)
OPS 2014


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x