Mam panią, która ma decyzję oraz orzeczenie na córkę ważne do końca maja 2026 r. Pod koniec kwietnia dostarczyła zaświadczenie o złożeniu wniosku o nowe orzeczenie, z którego wynika, że świadczenie zostało przedłużone do 30.11.2026 r.
I teraz zastanawiam się, czy prawidłowo będzie, jeśli dopiero od czerwca zmienię jej decyzję i przedłużę ją o kolejne 6 miesięcy, skoro obecna decyzja wraz z orzeczeniem obowiązuje do końca maja?
Pytam, bo koleżanka ma podobną sytuację przy ZR z tą samą panią.
Z góry dziękuje za odpowiedź
