zaświadczenie - Wsparcie kobiet w ciąży i rodzin „Za życiem”

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 14 ]
Wybrane tematy:
Wzór zaświadczenia Wzory decyzji klauzulainformacyja do wniosków za życiem indywidualna praktyka lekarska-zaświadczenie dziecko żyło 2 godziny , specjalista medycyny rodzinnej

Napisano: 09 sty 2017, 10:36

Czy to zaświadczenie z art. 4 ustawy za życiem bierzemy w oryginale czy kserujemy sobie?
dżela


Napisano: 09 sty 2017, 12:33

A zaświadczenie do becikowego kserujesz czy bierzesz oryginał? No ludzie...
Gość

Napisano: 11 sty 2017, 10:49

A to zaświadczenie z art. 4 ust 3 to ma jakiś wzór czy to już strikte zależne od lekarza?
Odi

Napisano: 11 sty 2017, 11:32

ja wydrukowałam informację co powinno zawierać zaświadczenie zgodnie z ustawą, a lekarz musi sam skonstruować to zaświadczenie
srr
Praktykant
Posty: 19
Od: 03 sty 2017, 14:06
Zajmuję się: FA, ŚR

Napisano: 11 sty 2017, 14:14

już to widzę jak lekarz sam skonstruuje Ci zaświadczenie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
6i9
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 2583
Od: 02 mar 2016, 14:01
Zajmuję się:

Napisano: 11 sty 2017, 16:14

Mgm, a mógłbyś udostępnić swój wzór zaświadczania? :) :P :)
anka28

Napisano: 24 sty 2017, 9:41

udostępni ktoś wzór zaświadczenia?
i..

Napisano: 24 sty 2017, 11:18

Noi mam zaświadczenie. Lekarz wymienił listę chorób jakie ma dziecko od dnia narodzin. A na dodatek dopisał że przysługuje temu dziecku świadczenie w myśl ustawy "Za życiem" :shock:
Pytanie brzmi: Czy mogę przyznać na podstawie tej listy chorób CZY MUSI BYĆ??? TO STWIERDZENIE: "Ciężkie i nieodwracalne upośledzenie albo nieuleczalna choroba zagrażającą życiu, które powstały w prenatalnym okresie rozwoju dziecka lub w czasie porodu". ???
srr
Praktykant
Posty: 19
Od: 03 sty 2017, 14:06
Zajmuję się: FA, ŚR

Napisano: 02 lut 2017, 13:41

Według Mazurkiewicza musi być stwierdzenie albo o ciężkim i nieodwracalnym upośledzeniu albo nieuleczalnej chorobie zagrażającej życiu - lista chorób nas nie interesuje, bo nie mamy wiedzy medycznej czy jest to choroba zagrażająca życiu czy nie. Sami możemy pozyskać co najwyżej potwierdzenie czy dany lekarz jest specjalistą lub czy jest z NFZ, jeśli tego nie napisze.
m_alaczek
Stażysta
Posty: 91
Od: 07 lis 2016, 11:54
Zajmuję się: ST/DM

Napisano: 02 lut 2017, 13:51

Dokładnie, ustawa jasno określa jakie ma być stwierdzenie w zaświadczeniu.
Wypisywanie katologu chorób mija się z celem i to nie nam stwierdzać czy dana choroba jest nieodwracalnym upośledzeniu.
Dziwne że ktoś ma co do tego wątpliwości :shock:
srr
Praktykant
Posty: 19
Od: 03 sty 2017, 14:06
Zajmuję się: FA, ŚR


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 14 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x