Zaświadczenie o dochodach, uzysk - czy musi być oryginał - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 14 kwie 2026, 15:21

Hej tak jak w temacie czy zaświadczenie o dochodach przy uzysku w świadczeniach rodzinnych musi być w oryginale czy może mi babka puścić skan meilem?
Kasiulaaa88
Referent
Posty: 326
Od: 25 lut 2020, 12:31
Zajmuję się: SW/ŚW/FA


Napisano: 14 kwie 2026, 15:30

Teoretycznie, to nie ma możliwości przyjęcia ani wniosku ani żadnego innego pisma przez e-mail, bo to nie jest zweryfikowany kanał. Ale wiadomo, jak prześle, to bierzemy pod uwagę, z tym, że powinien donieść oryginał
Człowiek jest istotą, która całe swe życie trawi na próbach przekonania siebie, że jej istnienie nie jest bezsensowne.
Albert Camus
noteev
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 3857
Od: 30 sty 2016, 12:40
Zajmuję się: ŚR,CP



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x