zatrudnienie POKL - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 22 maja 2015, 14:34

Witam pracuję w małym GOPS -ie jako 3 pracownik socjalny jestem zatrudniona w ramach POKL, wiadomo że "systemówka" w sierpniu się już kończy. Czy jest jakieś dodatkowe rozporządzenie (oprócz ustawy o pom społ) która obligowałaby Kierownika jednostki do zatrudnienia żeby spełnić wymogi? Czy lepiej oglądać się już za innym zatrudnieniem.
ODPOWIEDZCIE JEŚLI MOŻECIE
MAGDA 13

Napisano: 01 cze 2015, 13:06

Dołączam do pytania - co obliguje i gdzie znaleźć przepisy o spełnieniu wymogów 1 pracownik - naście rodzin :?:
grcja

Napisano: 02 cze 2015, 9:13

Powyższe wymogi organizacyjne zostały określone w art. 110 ust. 11 i ust. 12 ustawy o pomocy społecznej i są obligatoryjne, stanowiąc element standardu zatrudnienia w jednostkach pomocy społecznej.
jaa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x