Dzień dobry,
Klient przebywa w ZK, pobiera Zasiłek Pielęgnacyjny.
Przed uchyleniem decyzji wysyłam pismo zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu + 7 dni na wypowiedzenie się w temacie.
Czy w tym samym piśmie mogę zawrzeć Zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu i zakończeniu gromadzenia materiału dowodowego?
Po wysłaniu o wszczęciu, 7 dni, pismo o zgromadzeniu materiału, 7 dni, pismo o uchyleniu.
