Zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Napisano: 20 maja 2026, 14:10

Dzień dobry,
Klient przebywa w ZK, pobiera Zasiłek Pielęgnacyjny.
Przed uchyleniem decyzji wysyłam pismo zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu + 7 dni na wypowiedzenie się w temacie.
Czy w tym samym piśmie mogę zawrzeć Zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu i zakończeniu gromadzenia materiału dowodowego?
Po wysłaniu o wszczęciu, 7 dni, pismo o zgromadzeniu materiału, 7 dni, pismo o uchyleniu.
TomSz
Praktykant
Posty: 26
Od: 20 maja 2026, 13:11
Zajmuję się: ŚR/FA


Napisano: 20 maja 2026, 14:22

TomSz pisze:
20 maja 2026, 14:10
Dzień dobry,
Klient przebywa w ZK, pobiera Zasiłek Pielęgnacyjny.
Przed uchyleniem decyzji wysyłam pismo zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu + 7 dni na wypowiedzenie się w temacie.
Czy w tym samym piśmie mogę zawrzeć Zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu i zakończeniu gromadzenia materiału dowodowego?
Po wysłaniu o wszczęciu, 7 dni, pismo o zgromadzeniu materiału, 7 dni, pismo o uchyleniu.
od kiedy ZK?
agejszen92
Starszy referent
Posty: 858
Od: 25 paź 2018, 16:30
Zajmuję się: ŚW/ŚR

Napisano: 20 maja 2026, 14:27

agejszen92 pisze:
20 maja 2026, 14:22
TomSz pisze:
20 maja 2026, 14:10
Dzień dobry,
Klient przebywa w ZK, pobiera Zasiłek Pielęgnacyjny.
Przed uchyleniem decyzji wysyłam pismo zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu + 7 dni na wypowiedzenie się w temacie.
Czy w tym samym piśmie mogę zawrzeć Zawiadomienie o wszczęciu postępowania z urzędu i zakończeniu gromadzenia materiału dowodowego?
Po wysłaniu o wszczęciu, 7 dni, pismo o zgromadzeniu materiału, 7 dni, pismo o uchyleniu.
od kiedy ZK?
ZK od 28 kwietnia z informacji od Policji. Wysyłam pismo do ZK o termin odsiadywania.
TomSz
Praktykant
Posty: 26
Od: 20 maja 2026, 13:11
Zajmuję się: ŚR/FA


Napisano: 20 maja 2026, 15:10

ja wysyłam tylko zawiadomienie o wszczęciu postępowania i mam w nim zapis ze po 7 dniach zostanie wydana decyzja w oparciu o zgromadzony materiał dowodowy. Mija mi 7 dni i wydaje decyzje
Kasiulaaa88
Referent
Posty: 326
Od: 25 lut 2020, 12:31
Zajmuję się: SW/ŚW/FA



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x