Proszę mnie upewnić, mam dzieciaczka ur. 5.11.2010 r. rodzic wnioskuje teraz na rozpoczecie roku szkolnego 2015/2016, przyznaję tak ? bo coś kiedyś mi mówili, że dzieci ur. do listopada które kończa 5 lat mogą dostać ten dodatek. Jak to jest? bo nie widze dokładego zapisu w przepisach
"Jeżeli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki, gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie."
b.k. pisze:jak teraz przyznajesz dodatek na ropoczecie 2015/2016 roku szkolnego to przyznajesz dzieciom urodzonym w 2011 i kazdemu starszemu:)
z 2011 przyznajesz dopiero na 2016/2017
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta „Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes