Zespół Interdyscyplinarny - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Napisano: 15 maja 2014, 11:27

Zwołałam po raz pierwszy grupę roboczą. Niestety rodzina i przybyła na zespół. Ca robić , ustalić kolejny termin.
Wioletta


Napisano: 15 maja 2014, 11:40

Chętnie Ci pomoge, ale napisz jasniej o co chodzi
Percia

Napisano: 15 maja 2014, 11:50

Założyłam Niebieską Kartę w rodzinie ,zwołałam zespół ,lecz na wyznaczony termin sprawca przemocy nie zgłosił się. Ponownie wezwać go.
wioletta

Napisano: 15 maja 2014, 12:24

Tak możesz wezwać ponownie.
A z praktyki: u mnie po raz drugi wezwanie doręcza Policja i spotkanie GR odbywa się w Komisariacie. Jeżeli sprawca nie przyjdzie po raz drugi kierujemy sprawę do Prokuratury
Percia

Napisano: 11 lip 2014, 13:24

witam,
mama pytanie odnośnie działań ZI. Jesteśmy gmina wiejską, mamy mało Niebieskich Kart, ale nie w tym rzecz, po przeprowadzeniu NK nie mamy gdzie wysyłać ani sprawcy, ani osoby dotkniętej przemocą, poza GKRPA, nie mamy możliwości rozmowy tych osób z psychologiem, terapeuta itp. Sprawę do prokuratury przekazuję się, wtedy kiedy w grę chodzi przemoc i dołączamy do tego obdukcję? a co jeśli sprawca nie przybył na spotkanie ZI - co robicie?
Proszę o pomoc i kilka słów wprowadzających w ten temat, ponieważ jestem zielona.
Z góry dziękuję za pomoc.
kasiasia

Napisano: 14 lip 2014, 8:53

???
adacgfg


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x