Ja piszę pismo do komornika w takim przypadku, że z informacji posiadanych przez nasz OPS wynika, że Pan.... zmarł w dniu... Proszę o podjęcie odpowiednich działań. Wtedy komornik wygasza i przesyła mi odpowiednie pismo. Na razie miałam dwa takie przypadki i byłam jednocześnie OWW i OWD.Kasiulaaa88 pisze: ↑03 cze 2026, 15:21Mała gmina, dowiedziałam się o zgonie dłużnika alimentacyjnego dla którego jestem OWD. Nie ma na to żadnego dokumentu. Czy powinnam jakieś działania podjąć żeby dotrzeć do aktu zgonu i poinformować OWW?