Mamy brać udział w tym projekcie......
Moje pytanie brzmi czy dla pracowników , którzy będą zajmować się tym projektem są w ramach tego projektu jakieś środki na dodatkowe wynagrodzenie czy robimy to za free?
Czy można w ramach projektu, zatrudnić firmę , która napisze za nas projekt, będzie pilnować terminów i rozliczeń ??
Proszę o odpowiedź ośrodki, które realizowały projekty w ramach tego programu lub realizują....
