zlecenie - pieluchomajtki

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 29 sty 2021, 12:49

Co ciekawe, to na stronie PFRON w maju ubiegłego roku pojawił się komunikat w sprawie dołączania zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne, który wskazuje wprost jak to powinno wyglądać.
.https://www.pfron.org.pl/aktualnosci/sz ... d7525ac909

Komunikat być może nie jest spójny z par. 21 ust. 4 przywołanego powyżej rozporządzenia, ale mam wątpliwość, czy to o tę sytuację chodzi. Sprzedawcy mają możliwość wydrukowania całego dokumentu i to jest fakt.
ania22
Stażysta
Posty: 81
Od: 23 maja 2018, 21:04
Zajmuję się: rehabilitacja społeczna osób niepełnopsrawnych


Napisano: 29 kwie 2021, 11:10

Czym byłoby życie bez problemów z pieluchomajtkami, więc odświeżam temat i zwracam się do Was z następującym pytaniem/problemem.

1. Mam kilka wniosków gdzie cena z faktury nie pokrywa się z ceną wpisaną na zleceniu, czasem to nawet ok 20 zł różnicy.

2. Pani z jednego ze sklepów medycznych powiedziała, że to wynika z tego, że sklepy dokonują zmiany cen, natomiast w systemie są zakontraktowane stare ceny i system na zleceniu uzupełnia właśnie tymi starymi cenami (to tłumaczenie miało jakiś sens, ale...)

3. Pani z Wojewódzkiego Oddziału NFZ poinformowała, że sklepy mają możliwość co miesiąc aneksować umowę z NFZ w sprawie zakontraktowanych cen i tak powinny robić, ponieważ ceny na zleceniu muszą być zgodne z cenami na fakturach.

Czy u Was kwoty ze zleceń i faktur zawsze są identyczne? Jeśli nie to jak rozpatrujecie taki wniosek?
Milosz90
Stażysta
Posty: 153
Od: 06 mar 2020, 9:00
Zajmuję się: Dział rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych - sprzęt rehabilitacyjny, przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze, Aktywny Samorząd


  
Strona 2 z 2    [ Posty: 12 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x