Zmiana kierunków działan - AS Moduł II

Strona 2 z 3    [ Posty: 24 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 23 mar 2015, 11:13

To jest CHORE!!!
PCPR C

Napisano: 24 mar 2015, 16:10

tak często zmieniają przepisy i mamy z tym ogrom pracy, poprawek a koszty na obsługę są nieadekwatne do wykonywanej pracy
pcpr_2

Napisano: 24 mar 2015, 16:29

W ogóle po co to wszystko tak zmieniać jak pieniądze są tak małe że najwięcej to tylko skarg napłynie do nas. Przecież te pieniądze z I transzy to jakaś drwina....a to co na obsługę to szkoda gadać nawet
pcpr

Napisano: 26 mar 2015, 9:20

Czy dobrze rozumiem że mamy brać oświadczenie o dochodach za 2013 rok (jest to rok poprzedzający aktualny okres zasiłkowy zgodnie z przepisami o świadczeniach rodzinnych tj, od 11.2014 do 10.2015), czy za 2014 bo z kolei w AS dofinansowanie jest na 2015 czyli rok poprzedzający to 2014? BO już się zupełnie pogubiłam.....
Lili

Napisano: 26 mar 2015, 14:38

Dochody za rok 2013 do oświadczenia o dochodach, które ma tylko i wyłącznie charakter informacyjny dodatkowo zatrudnieni Beneficjenci, którzy są zatrudnienie a zatrudnienie definiują nowe kierunki działań :)
ppcr

Napisano: 30 mar 2015, 10:47

Witam
czyli nie mogę brać do oświadczenia o dochodach ostatniego kwartału?
W zeszłym roku tak miałam i teraz też tak przyjmuje....
co do pit-u, chyba ktoś nie musial się rozliczać skoro bierzemy pod uwagę jego dochód a nie np. małżonka
wiec z pitu 11 z zakładu pracy można to sprawdzić?

tylko namieszali z tym wkładem własnym i zwolnieniami
nikt nie ma 2500 na osobę wiec teraz dodatkowo z pitami mi będą biegać :/
zoska ops

Napisano: 01 kwie 2015, 8:52

Wnioski poskładane na moduł II
teraz osoby powinny składać wniosek o zwolnienie z wymaganego wkładu własnego w module Ii?
Bo podstawę do zwolnienia ich z 15% wkładu własnego musze mieć...
Gość

Napisano: 01 kwie 2015, 11:25

Podstawą zwolnienia z udziału własnego zatrudnionego Beneficjenta jest zeznanie podatkowe za rok 2014 w których po odliczeniu zaliczki na podatek należny kwota nie przekracza 2.520 zł. Potrzebne zeznanie to które składa do US bo Wnioskodawcy mogą mieć różne pity 11 od różnych pracodawców.
ppcr

Napisano: 01 kwie 2015, 14:14

Też tak myślałam, ale wczoraj przyszło wyjaśnienie, że możemy sami określić formę uzyskania informacji o dochodzie - może to być nawet w formie oświadczenia.
PCPR

Napisano: 08 kwie 2015, 8:41

Witam:)

Wyjaśnienie dostaliście na maila?
właśnie szykuje informację dla pracujących studentów że mogą ubiegać się o zwolnienie z wkładu własnego do czesnego...
i nie wiem czego wymagać...oświadczenia...pitu??
Gość

Strona 2 z 3    [ Posty: 24 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny