zmiana warunków zatrudnienia - Kadry

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Przejście z asystenta rodziny na prac.soc. limit do 2000 z zfśś ubezpieczenie członka komisji przeciwalkoholowej Wypowiedzenie umowy o pracę zgłoszenie osoby przez płatnika Zatrudnienie obywatela Ukrainy

Napisano: 23 mar 2016, 14:54

Czy w związku ze zmianą kodeksu pracy od 22.02.2016r. należy zmieniać warunki zatrudnienia do umów zawartych przed wejściem w życie ustawy?
mam przypadek gdy osoba jest przed 22 zatrudniona na zastępstwo i okres wypowiedzenia uległ zamianie miała 3 dni a teraz obowiązuje art.36 par.1( w zależności od okresu zatrudnienia) -jej zmieniłam ale nie wiem co z resztą pracowników. Pomóżcie proszę
Aneta00


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x