Znalezione w necie - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 05 sie 2016, 15:51

"Po przystąpieniu do UE Niemcy przez 7 lat, najdłużej w całej Unii wprowadzili zakaz pracy dla obywateli Polski która otworzyła swój rynek bez żadnych ograniczeń. Niemcy czerpali z naszych zasobów pełnymi garściami nic za to nie dając. Tymczasem sprowadzili sobie ponad milion islamskich emigrantów którym wypłacają pełny socjal i jeszcze chcą Polskę uszczęśliwić kilkuset tysiącami swoich gości. Władysław "L4" Bartoszewski ? Tez mi autorytet. Człowiek który dostał zwolnienie chorobowe z Oświęcimia dla podreperowania zdrowia. Czy jego wiernopoddańczą politykę wobec Niemiec jeszcze trzeba komentować? My Polacy nie po to obaliliśmy komunę by wpaść z deszczu pod rynnę i oddać się w ręce unijnych komisarzy których nie wiadomo kto wybierał, kim i skąd są."

Mój komentarz do tego jest taki: Bartoszewski to bardzo cenny eksponat dla Niemców, wręcz kluczowy. Świadczył on bowiem na cały świat, że Niemcy nie mordowali więźniów w obozach koncentracyjnych tylko pozwalali im tam łaskawie pracować i dobrze ich traktowali. A gdy nie daj Boże, któryś z nich zachorował to natychmiast zwalniali do z obozu dla poratowania zdrowia i tak za zarobione pieniądze w obozie udawali się oni do wód. Jak wiadomo zwalnianie z obozów gości dla poratowania zdrowia był nagminną praktyką. Kto więc mordował tych biednych ludzi? Jak to kto? Przecież ostatnio głośno jest, że Polacy śmią odmawiać przyznawania się do mordowania w czasie wojny. Co innego z Niemcami. Ich najechali naziści z Polski i zmusili do prowadzenia wojny. Inaczej to oni nigdy w życiu karabinu do ręki by nie wzięli. To najbardziej pokojowy naród na świecie, oczywiście zaraz po Rosjanach.
z netu

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x