Proszę o poradę
Matka umieszczona jest w DPS - 3 synów zgodnie z umową ponosi odpłatność za jej pobyt. W miesiącu grudniu 2025r. matka przez okres 3 dni świątecznych przebywała u 1 syna oraz w miesiącu kwietniu 2026r. przez okres 2 dni świątecznych również u tego samego syna. Mamy potwierdzenie z DPS ile dni była urlopowana i u kogo przebywała.
Trzech synów złożyło podania o zwrot swojej odpłatności za okres 5 dni przebywania matki poza domem pomocy społecznej. Czy zwrot należy się tylko 1 synowi, u którego matka przebywała, czy należy się każdemu ?
