Witam
Był ktoś z Was na szkoleniu , które prowadził P.T.Wojtania na temat FINANSE, KSIĘGOWOŚĆ I SPRAWOZDAWCZOŚĆ PROGRAM 500 PLUS?
jakieś opinie?
warto,nie warto? może macie coś innego na ten temat godnego polecenia?
ja w sumie nie wiem, po co proponują nam takie szkolenia. przecież one nie będą się różnić niczym od księgowania świadczeń rodzinnych. to jest według mnie naciąganie przez firmy na pieniądze. a co pana TW to nie mam najlepszego zdania i nie pojechałabym na jego szkolenie.
Nie pomniejszają kosztów? Ciekawe, bo mamy je zwracać na konto Gminy jako wznowienie wydatków i co niby Gmina ma nam zwiększyć plan ? A jak to ma się do planu , który otrzymujemy od Wojewody? Czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć bo nie rozumiem tego nijak.
a dlaczego nie pomniejszają kosztów? bo nie rozumiem. wątpię, żeby tak było. przecież mamy jedną politykę rachunkowości i albo nienależnie pobrane za dany rok pomniejszają koszty w każdym świadczeniu albo oddajemy je jako dochody.