AKTY urodzenia

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 14 mar 2012, 15:07

Do becika bierzecie oryginały czy kopie?
~123456


Napisano: 14 mar 2012, 15:10

Jeżeli jest też wniosek na rodzinne to kopie jeżeli sam wniosek na becikowe to oryginał
~Ewa

Napisano: 14 mar 2012, 15:14

uff to dobrze mam ;) Tylko chciałam się upewnić;) Miłego dnia
~123456

Napisano: 20 mar 2012, 9:50

a na jakiej podstawie żądacie oryginałów aktów?
~Wiki

Napisano: 21 mar 2012, 15:09

właśnie ja tez jestem ciekawa bo ja biorę orginały
~nnn

Napisano: 21 mar 2012, 16:11

miałam kiedyś kontrole z UW i kazali mi pooddawać ludziom oryginały a brać tylko kserokopie
~Monika

Napisano: 03 kwie 2012, 14:54

kopie
~baska

Napisano: 05 kwie 2012, 12:38

a u mnie po kontroli UW zarzucił się że są kopie, argumentował że przecież akty dla potrzeb świadczeń rodzinnych wydawane są bezpłatnie
~miśka

Napisano: 05 kwie 2012, 13:31

art.23 ust.4 pkt 4a-dokument stwierdzający wiek dziecka ( nie kopia dokumentu tylko dokument)
~ela

Napisano: 05 kwie 2012, 14:56

mi ministerstwo odpisało, ze należy brać kopie potwierdzona za zgodność z oryginałem
~Karla


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny